Κυριακή, 1 Ιουνίου 2014

Π.Ε.Φωκίδας: Δημοπρατήθηκε το έργο βελτιώσεων του οδικού δικτύου Φωκίδας, προϋπολογισμού 1.600.000€

Δημοπρατήθηκε το έργο «Συντήρηση και αποκατάσταση ζημιών και εκτέλεση εργασιών για την βελτίωση της οδικής ασφάλειας στο εθνικό και επαρχιακό δίκτυο της Π.Ε. Φωκίδας» προϋπολογισμού 1.600.000,00 €.

Προβλέπεται να γίνει συντήρηση και βελτίωση τμημάτων του Εθνικού και Επαρχιακού δικτύου της Π.Ε. Φωκίδας. Σε πολλά τμήματα η υφιστάμενη άσφαλτος των τμημάτων έχει χάσει εντελώς την ικανότητα πρόσφυσης με το υπόστρωμα. Επίσης υπάρχει πτώση βράχων στο οδόστρωμα, καταστραμμένα στηθαία και ανάγκη για τοποθέτηση νέων στηθαίων ασφαλείας σε διάφορες χιλιομετρικές θέσεις καθώς και διαγράμμιση.
Αναλυτικά:

Δευτέρα, 19 Μαΐου 2014

Αποτελέσματα Δημοτικών Εκλογών Δήμου Δελφών

Αποτελέσματα Ε.Κ Καστελλίων
ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
33ο
34ο
Σύνολα
ΓΡΑΜΜΕΝΟ
310
393
703
ΨΗΦΙΣΑΝ
164
218
382
ΛΕΥΚΑ
7
3
10
ΑΚΥΡΑ
4
4
8
ΕΓΚΥΡΑ
153
211
364
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΛΦΩΝ - ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ
65
73
138
ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ - ΤΑΓΚΑΛΗΣ
45
61
106
ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟΝ ΦΩΣ – ΚΑΘΑΡΗ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΔΕΛΦΩΝ - ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
2
2
4
ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ - ΜΕΓΚΟΣ
25
51
76
ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΔΗΜΟΥ ΔΕΛΦΩΝ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟ
16
24
40

Συγκεντρωτικά αποτελέσματα


Σάββατο, 17 Μαΐου 2014

Πόσους Σταυρούς Βάζουμε Ψηφίζοντας στα Καστέλλια

Δυστυχώς η φετινή ψηφοφορία ένα ένα σταυρόλεξο για δυνατούς λύτες μπερδεύοντας αρκετό κόσμο. Έτσι λοιπόν σας παρουσιάζουμε πόσους σταυρούς μπορείτε να βάλετε σε κάθε υποψήφιο δήμαρχο εάν ψηφίζετε στα Καστέλλια.

* Σε περίπτωση που έχετε οποιαδήποτε απορία ή αμφιβολία ρωτήστε τον αντιπρόσωπο στο εκλογικό σας κέντρο

* Για την αποφυγή παρεξηγήσεων η σειρά των συνδυασμών και των υποψηφίων είναι με αλφαβητική σειρά.


1. Ψηφίζοντας για Δήμαρχο του Δήμου Δελφών


Α. Δημοτικοί Σύμβουλοι
Για να επιλέξουμε τον Δημοτικό σύμβουλο που επιθυμούμε βάζουμε έναν σταυρό σε Δημοτικό Σύμβουλο της Εκλογικής Περιφέρειας Γραβιάς.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ανανεωτική Δύναμη Δήμου Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: Αθανάσιος Παναγιωτόπουλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Ε.Π. ΓΡΑΒΙΑΣ)
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ-ΔΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Ε.Π. ΓΡΑΒΙΑΣ)
ΧΑΜΗΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Ε.Π. ΓΡΑΒΙΑΣ)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Απολλώνιον Φως - Καθαρή Λύση στο Δήμο Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. Σαξώνης Σόλων του Σεραφείμ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Λαϊκή Συσπείρωση Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. ΓΑΤΗ-ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΖΩΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΤΑΓΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. Μανανάς Αθανάσιος του Ιωάννη (Ε.Π. Γραβιάς)
2. Παππάς Αναστάσιος (Τάσος) του Ιωάννη (Ε.Π. Γραβιάς)
3. Προβιά Ζωή του Αλεξάνδρου (Ε.Π. Γραβιάς)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Πολίτες στο Προσκήνιο
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: Παναγιώτης Μέγκος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1.Κόλλιας Γεώργιος του Δημητρίου
2.Μπάκας Δημήτριος του Παναγιώτη

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

και έναν σταυρό από του υπόλοιπους Δημοτικούς Συμβούλους των υπόλοιπων Εκλογικών Περιφερειών
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ανανεωτική Δύναμη Δήμου Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: Αθανάσιος Παναγιωτόπουλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
- Εκλογική Περιφέρεια Άμφισσας - Ε. Π. Άμφισσας

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΒΑΚΛΑΪΔΗ-ΒΥΝΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
ΒΑΡΚΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΕΝΕΤΣΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΖΩΜΕΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΡΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΡΔΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΡΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
ΛΑΖΟΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ–ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΝΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

- Εκλογική Περιφέρεια Γαλαξιδίου - Ε. Π. Γαλαξιδίου

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΔΗΜΑ–ΝΤΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΤΣΟΝΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

- Εκλογική Περιφέρεια Δελφών - Ε. Π. Δελφών 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΚΟΤΣΑΝΟΥ-ΡΟΜΒΟΤΣΑΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
ΤΣΑΠΛΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

- Εκλογική Περιφέρεια Δεσφίνας - Ε. Π. Δεσφίνας 

ΜΙΧΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

- Εκλογική Περιφέρεια Ιτέας - Ε. Π. Ιτέας 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΛΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΜΒΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΜΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΝΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΙΛΑΛΑ-ΤΣΑΚΙΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΤΣΙΚΝΗ-ΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

- Εκλογική Περιφέρεια Καλλιέων - Ε. Π. Καλλιέων

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

- Εκλογική Περιφέρεια Παρνασσού - Ε. Π. Παρνασσού

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΜΟΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΝΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Απολλώνιον Φως - Καθαρή Λύση στο Δήμο Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ:
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

- Εκλογική Περιφέρεια Άμφισσας - Ε. Π. Άμφισσας
Αναγνωστοπούλου Παρασκευή του Θεμιστικλή
Γκούβα Αναστασία-Ιωάννα του Αθανασίου
Δερμάνης Ιωάννης του Ευαγγέλου
Δρόλαπας Ευστάθιος του Αναργύρου
Κακανάς Φώτιος του Γεωργίου
Κατσίμπρας Ευθύμιος του Λουκά
Κορνέζου Ευτυχία του Περικλή
Μαρκάτος Χαράλαμπος του Νικολάου
Μπακογιάννης Ανάργυρος του Βασιλείου
Πρίπορας Ηλίας του Ιωάννη
Σταυροπούλου Αγγελική του Χαραλάμπους
Φακή Χαϊδω του Ευθυμίου

- Εκλογική Περιφέρεια Γαλαξιδίου - Ε. Π. Γαλαξιδίου

Βασιλοπούλου Μαρία του Παναγιώτη
Ζαχαρόπουλος Ιωάννης του Βασιλείου
Ζαχαρόπουλος Χαράλαμπος του Βασιλείου
Χούσος Γεώργιος του Ιωάννη

- Εκλογική Περιφέρεια Δελφών - Ε. Π. Δελφών 

Αθανασιάδη Θωμαή του Ζαχαρία
Κοντοστάνος Χαράλαμπος του Νικολάου
Κουρούμαλης Θεμιστοκλής του Λουκά
Λιόντος Ανδρέας του Ιωάννη

- Εκλογική Περιφέρεια Δεσφίνας - Ε. Π. Δεσφίνας

Μπακογιάννη Ευθυμία του Κωνσταντίνου

- Εκλογική Περιφέρεια Ιτέας - Ε. Π. Ιτέας 

Αργυρόπουλος Σταύρος του Σωκράτη
Γεωργάκης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Δρακάκης Γεώργιος του Ιωάννου
Καββούνης Θεόδωρος του Αθανασίου
Λαλλάς Δημήτριος του Ευθυμίου
Μαυροφρύδης Χρήστος του Γεωργίου
Μολέ Ελένη του Ιωάννη
Σκαρίμπας Κωνσταντίνος του Αλεξάνδρου
Σούτη Ίνα του Κρίστο
Τζάρτζαλος Δημήτρης του Τηλέμαχου

- Εκλογική Περιφέρεια Καλλιέων - Ε. Π. Καλλιέων

Δρίβας Γεώργιος του Νικολάου

- Εκλογική Περιφέρεια Παρνασσού - Ε. Π. Παρνασσού

Λύτρας Αθανάσιος του Γεωργίου 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΤΑΓΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
- Εκλογική Περιφέρεια Άμφισσας - Ε. Π. Άμφισσας

Ασημακοπούλου-Μπάφα Χαρίκλεια (Χαρά) του Ευσταθίου
Βαρκούτας Δημήτριος του Γεωργίου
Βλαχοδημητρίου Ευθύμιος (Τσέτσος) του Σπυρίδωνος
Καραμπάσης Ιωάννης του Παναγιώτη
Καρλιαύτης Χρυσοβαλάντης (Βαλάντης) του Ηλία
Κατσικούλης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
Κούκου Αγγελική (Άντζυ) του Παναγιώτη
Κυριάκης Βασίλειος του Ευσταθίου
Λουπάκος Νικόλαος του Γεωργίου
Μπρουγιαννάκη Κωνσταντινούλα (Ντίνα) Του Γεωργίου
Ξαγάρα Ευθαλία (Θάλεια) του Γεωργίου
Παπασταθοπούλου Ελένη του Σπυρίδωνος
Πατεράκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
Σεγδίτσα-Πονήρη Χρυσούλα (Σωσώ) του Παναγιώτη
Τσαμαντάνης Χρήστος του Ηλία
Τσιρλιάγκου Ευαγγελία του Γεωργίου
Τσούνης Παναγιώτης Του Ιωάννη

- Εκλογική Περιφέρεια Γαλαξιδίου - Ε. Π. Γαλαξιδίου

Αναγνωστόπουλος Ματθαίος του Ευθυμίου
Γουργουρή-Τασιού Μαρία (Μάρω ) του Νικολάου
Καννίδου Χαρίκλεια-Δέσποινα του Βασιλείου
Καραγιάννης Βασίλειος του Νικολάου
Κουτονιάς Δημήτριος του Ευθυμίου
Κουτσοδόντη-Αγγελάκη Μαρία του Αχιλλέως
Κωστάκου Ελένη του Μάνθου

- Εκλογική Περιφέρεια Δελφών - Ε. Π. Δελφών 

Καρατζόγλης Λουκάς του Ηλία
Κουμπλή-Λέγκα Ελένη (Νίτσα) του Λεωνίδα
Ταμπάκη Ευαγγελία (Βάλια) του Κωνσταντίνου

- Εκλογική Περιφέρεια Δεσφίνας - Ε. Π. Δεσφίνας 

Μαντζώρος Ευστάθιος του Γεωργίου
Φαράντος Ιωάννης του Χαραλάμπους

- Εκλογική Περιφέρεια Ιτέας - Ε. Π. Ιτέας 

Αλεξανδράτος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
Γούρας Ιωάννης του Αθανασίου
Καλπούζος Νικόλαος του Ευθυμίου
Καπαρέλη-Χαρίτου Γεωργία του Δημητρίου
Καρπίδας Γεώργιος του Παντελή
Παπαλάϊος Αριστείδης του Ηλία
Σαρανταένας Βασίλειος του Ευθυμίου
Σκούρτη Αφροδίτη του Παναγιώτη
Τζήμας Δημήτριος του ΑΠΟ
Τσιμίνος Σπυρίδων του Μιχαήλ
Χλεμπογιάννης Γεώργιος του Νικολάου

- Εκλογική Περιφέρεια Καλλιέων - Ε. Π. ΚαλλιέωνΕπισκόπου Χρυσούλα του Κωνσταντίνου
Πετσωτάς Ευάγγελος του Ταξιάρχη
Σαντίκος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

- Εκλογική Περιφέρεια Παρνασσού - Ε. Π. ΠαρνασσούΓκόλφης Παναγιώτης του Χρήστου
Κότσιας Παναγιώτης του Νικολάου
Λύτρας Λουκάς του Ευσταθίου
Τοπάλης Δημήτριος του Παναγιώτη

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Λαϊκή Συσπείρωση Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
- Εκλογική Περιφέρεια Άμφισσας - Ε. Π. Άμφισσας

1. Αγγελέτος Αθανάσιος του Χαράλαµπου
2. Αναγνωστοπούλου Ασηµίνα (Μένια) του Γεωργίου
3. Αναγνώστου Χαράλαµπος του Ηλία
4. Γκούµα – Μαυραειδή Ευσταθία του Γεωργίου
5. Γκούνη – Κόζαρη Αργυρώ του Ηλία
6. Ζωγράφος Νίκος του ∆ηµητρίου
7. Καγκάλου – Παπαδήµα Βούλα του Ανδρέα
8. Καλαντζάκου Γεωργία του ∆ηµητρίου
9. Καψάλης Τάσος του Ευθυµίου
10. Λαγγουράνης Κωνσταντίνος του Αναργύρου
11. Πρίπορας Παντελής του Θωµά
12. Τσάφος Λουκάς του Ηλία
13. Τσελέµπη – Σπανοπούλου Κική του Αριστείδη

- Εκλογική Περιφέρεια Γαλαξιδίου - Ε. Π. Γαλαξιδίου

1. Ζάµπας Παρασκευάς του Ηλία
2. Λύτρας Παναγιώτης του Γεωργίου
3. Μπακάλης Κωνσταντίνος του Μηνά
4. Χωριανοπούλου Αλεξάνδρα του Αθανασίου

- Εκλογική Περιφέρεια Δελφών - Ε. Π. Δελφών 

1. Αγγελόπουλος Ευθύµιος του Νικολάου
2. Κόζαρης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
3. Κορίτος ∆ηµήτριος (Μίµης) του Ιωάννη

- Εκλογική Περιφέρεια Δεσφίνας - Ε. Π. Δεσφίνας 

1. Αγγελέτου Πετρούλα του Γεωργίου
2. Παρασκευάς Μπάµπης του Ιωάννη
3. Σαµουήλ Ιωάννης του Νικολάου

- Εκλογική Περιφέρεια Ιτέας - Ε. Π. Ιτέας 

1. Βασιλόπουλος Ανάγνος του ∆ρόσου
2. Βούλγαρης Ιωάννης του Ευθυµίου
3. Γιαννικούλης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
4. Γκούνη Ελένη του Λουκά
5. Κοτρώνης Ανδρέας του Αντωνίου
6. Λεοντίου Ευστάθιος του Χρήστου
7. Μωραΐτη Μίνα του Σπυρίδωνος
8. Παπαδόπουλος Αθανάσιος του Ιωάννη
9. Πολυζώης Ευθύµιος του Παναγιώτη
10. Τσελές Παναγιώτης – Μάριος του Αναστασίου

- Εκλογική Περιφέρεια Καλλιέων - Ε. Π. Καλλιέων

1. ∆ροσοπούλου Ασπασία του Χρήστου
2. Μανδρέκας Χρήστος του Γεωργίου

- Εκλογική Περιφέρεια Παρνασσού - Ε. Π. Παρνασσού

1. Αντωνίου Γεώργιος του Σκορδά
2. Αρβανίτης ∆ηµήτριος του Θεοδώρου
3. Μουτσιανά Μαρία του Χρήστου

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Πολίτες στο Προσκήνιο
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: Παναγιώτης Μέγκος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
- Εκλογική Περιφέρεια Άμφισσας - Ε. Π. Άμφισσας

1. Γάτος Ηλίας του Ιωάννη
2. Κασούτσα Παναγιώτα (Γιώτα) του Γεωργίου
3. Κοκκίνου- Δασκαλοπούλου Αναστασία (Σούλα) του Σπυρίδωνος
4. Κονιάκος Παναγιώτης του Αντωνίου
5. Κούκος Νικόλαος του Παναγιώτη
6. Μουζοκές Γεώργιος του Κωνσταντίνου
7. Παπαστάθη Δέσποινα (Δέσπω) του Παναγή
8. Παπούλια Σταυρούλα του Νικολάου
9. Σεγδίτσας Παναγιώτης του Δήμου
10. Στεφόπουλος Ανδρέας του Αθανασίου
11. Τσίντζηρας Ευστάθιος του Βασιλείου
12. Φαλίδα –Χρυσοβέργη Άννα του Αθανασίου

- Εκλογική Περιφέρεια Γαλαξιδίου - Ε. Π. Γαλαξιδίου

1. Μαρματάκης Ευστάθιος του Ιωάννη
2. Σταντζούρης Νικόλαος του Βασιλείου
3. Τσονάκα Μαρία του Ιωάννη
4. Χούσου – Μαντζώρου Γεωργία του Σωτηρίου

- Εκλογική Περιφέρεια Δελφών - Ε. Π. Δελφών 

1. Πεπωνής Δημήτριος του Παναγιώτη
2. Πέτρου Χαρίλαος του Γεωργίου
3. Βανδώρος Εμμανουήλ-Χαράλαμπος του Χριστοδημητρίου

- Εκλογική Περιφέρεια Δεσφίνας - Ε. Π. Δεσφίνας 

1. Ταμπίτσικας Γεώργιος του Ιωάννη
2. Βανδώρος Χριστοδημήτριος του Νικολάου

- Εκλογική Περιφέρεια Ιτέας - Ε. Π. Ιτέας 

1. Αγγελέτου Χαραλαμπία του Δημητρίου
2. Εμμανουήλ Γεώργιος του Νικολάου
3. Καϊμάρας Νικόλαος του Ηλία
4. Καλλία- Μαμάκου Μαρία του Νικολάου
5. Κωτίνας Δημήτριος του Κων/νου
6. Λύτρα – Τζίβα Κωνσταντίνα (Ντίνα) του Ευθυμίου
7. Μπεμπή Ευαγγελία του Εμμανουήλ
8. Πολίτης Θεοφάνης του Ευσταθίου
9. Σπύρο Γιωργάκη του Αλφρεντ
10. Τσακίρης Ευθύμιος του Γεωργίου

- Εκλογική Περιφέρεια Καλλιέων - Ε. Π. Καλλιέων

1. Καλοθανάσης Ανδρέας του Νικολάου
2. Τραχανάς Βασίλειος του Σταμάτη

- Εκλογική Περιφέρεια Παρνασσού - Ε. Π. Παρνασσού

1. Αρβανίτης Σταύρος του Θεοδώρου
2. Λιάκου Ελπίδα του Νικολάου
3. Πανάγου Θεοδώρα του Πανάγου

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Β. Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καστελλίων

Για να επιλέξουμε τον Σύμβουλο που επιθυμούμε βάζουμε έναν σταυρό σε έναν από τους υποψήφιο που επιθυμούμε.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ανανεωτική Δύναμη Δήμου Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: Αθανάσιος Παναγιωτόπουλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Απολλώνιον Φως - Καθαρή Λύση στο Δήμο Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:-

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΤΑΓΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. Βελέντζα Λιάνα του Γεωργίου (Ε.Π. Γραβιάς)
2. Λίτσος Νικόλαος του Ιωάννη (Ε.Π. Γραβιάς)
3. Χουλιάρας Δημήτριος του Αποστόλου (Ε.Π. Γραβιάς)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Λαϊκή Συσπείρωση Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. ΚΟΝΤΟΛΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΚΟΤΣΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
4. ΣΚΟΥΡΤΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Πολίτες στο Προσκήνιο
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: Παναγιώτης Μέγκος
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1.Μακρής Παναγιώτης του Ζαχαρία
2.Παπαευθυμίου Ευάγγελος του Γεωργίου
3.Στοφόρου Μαρίνα του Κωνσταντίνου

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


2. Ψηφίζοντας για Περιφερειάρχη Στερεάς Ελλάδας

Βάζουμε μέχρι δύο σταυρούς στους υποψήφιους συμβούλους της Περιφερικής Ενότητας Φωκίδας στο ψηφοδέλτιο προτίμησής του
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Αλλάζουμε στην καρδιά της Ελλάδας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΡΧΗΣ: Μπακογιάννης Κώστας

Υποψήφιος Αντιπεριφεριάρχης: Ράμος Γιάννης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι:
Βαγγέλης Κατσαγούνος
Θωμάς Γούβαλης
Κώστας Μίχος
Πέγκυ Αραβαντινού
Στάθης Κάππος
Χαράλαμπος Κατσαρός

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Αριστερή Παρέμβαση

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΡΧΗΣ:Ζούμπος Βασίλης

Υποψήφιος Αντιπεριφεριάρχης: Μπρόφας Παντελής του Κωνσταντίνου, Συνταξιούχος ΟΤΕ, π. συνδικαλιστής

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι:
Αγγέλου Κωνσταντίνος του Αθανασίου, Άνεργος
Σκόκας Γεώργιος του Φιλίππου, Γεωπόνος – Ελεύθερος επαγγελματίας
Τζοβάρα Ειρήνη του Γεωργίου, Φοιτήτρια Ιατρικής
Τσαρούχα Δήμητρα του Τηλέμαχου, Νηπιαγωγός

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΡΧΗΣ: Γκλέτσος Απόστολος

Υποψήφιος Αντιπεριφεριάρχης: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι:
ΔΡΟΛΑΠΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΒΑΝ
ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΟΥΚΑ
ΛΕΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΤΕΡΕΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΡΧΗΣ:Χαϊνάς Κώστας

Υποψήφιος Αντιπεριφεριάρχης: Ιωάννου Αντώνης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι:
Ζαφειροπούλου Μαγδαληνή του Γεωργίου Ενεργή πολίτης με συνεχή παρουσία στους κοινωνικούς αγώνες από τις γραμμές της ανανεωτικής αριστεράς.
Καραντζά Παρασκευή (Βούλα) του Ευσταθίου Εργαζόμενη στην εφημερίδα ΕΘΝΟΣ
Καριαμπάς Γεώργιος του Δήμου Επιχειρηματίας κτηνοτρόφος και αμπελουργός, πρώην αντιδήμαρχος Άμφισσας
Μαχά - Βακράκη Ζαφείρα του Γεωργίου Πτυχιούχος Δημόσιας Διοίκησης Παντείου Πανεπιστημίου
Παναγιωτοπούλου Ιωάννα (Νίτσα) του Παναγιώτη Γεωπόνος, στέλεχος φαρμακευτικής εταιρίας

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Η Στερεά σε νέα τροχιά

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΡΧΗΣ: Αποστόλου Βαγγέλης

Υποψήφιος Αντιπεριφεριάρχης: Αγγελέτος Ιωάννης του Δημητρίου

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι:
Αναγνώστου Ευσταθία του Γεωργίου
Καλλία – Μπακογιάννη Παγώνα (Νίτσα) του Σωτηρίου
Κατσίκας Μιλτιάδης του Αθανασίου
Μουτσιανάς Χρήστος του Γεωργίου
Παρασκευάς Δρόσος του Θεοδώρου
Σεργουνιώτης Χρήστος του Ελευθερίου 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Λαϊκή Συσπείρωση Στερεάς Ελλάδας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΡΧΗΣ: Μαρίνος Γιώργος

Υποψήφιος Αντιπεριφεριάρχης: ΤΣΕΛΕΣ ΔΡΟΣΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι:
ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΥ
ΓΩΓΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΛΛΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΟΡΟΜΠΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΛΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΝΑΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΡΕΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΡΧΗΣ: Γιαννόπουλος Αθανάσιος

Υποψήφιος Αντιπεριφεριάρχης: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι:
ΑΝΤΖΑΡΑ-ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΑΤΡ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΠΑΤΡ. ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΠΑΤΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΑΤΡ. ΙΩΑΝΝΗΣ)
ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΠΑΤΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΣΧΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΑΤΡ. ΑΝΔΡΕΑΣ)

Παρασκευή, 16 Μαΐου 2014

Δήμος Δελφών πως ψηφίζουμε - πόσους σταυρούς βάζουμε - πόσοι δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι εκλέγονται

Δήμος Δελφών – Πληθυσμός: 28.048, Δημοτικοί Σύμβουλοι: 33

Δημοτική Ενότητα Άμφισσας – Πληθυσμός: 8.302, Δημοτικοί Σύμβουλοι: 10
Δημοτική Ενότητα Γαλαξιδίου – Πληθυσμός: 3.240, Δημοτικοί Σύμβουλοι: 4
Δημοτική Ενότητα Γραβιάς – Πληθυσμός: 2.096, Δημοτικοί Σύμβουλοι: 2
Δημοτική Ενότητα Δελφών – Πληθυσμός: 2.379, Δημοτικοί Σύμβουλοι: 3
Δημοτική Ενότητα Δεσφίνας – Πληθυσμός: 2.011, Δημοτικοί Σύμβουλοι: 2
Δημοτική Ενότητα Ιτέας – Πληθυσμός: 6.068, Δημοτικοί Σύμβουλοι: 7
Δημοτική Ενότητα Καλλιέων – Πληθυσμός: 1.808, Δημοτικοί Σύμβουλοι: 2
Δημοτική Ενότητα Παρνασσού – Πληθυσμός: 2.144, Δημοτικοί Σύμβουλοι: 3

Πως «σταυρώνουμε» στο δύο Δήμο και την Περιφέρεια

Κυριακή, 4 Μαΐου 2014

Νέα Δημοτική σύμβουλος στο Δήμο Δελφών από τα Καστέλλια

Την προηγούμενη εβδομάδα ορκίστηκε δημοτική σύμβουλος του Δ. Δελφών η Ελένη Λευκαδίτη (Πρόεδρος του Συλλόγου Γυναικών Καστελλίων) και μέχρι το πέρας του τωρινού Δημοτικού Συμβουλίου στη θέση του Αθ. Μανανά ο οποίος μετά την παραίτηση του Νικ. Φουσέκη ανέλαβε τα καθήκοντα δημάρχου.

Η Ελένη Λευκαδίτη κατάγεται από τον Αμπελώνα Θεσπρωτίας και είναι παντρεμένη με τον Ηλία Λευκαδίτη από τα Καστέλλια Φωκίδος όπου και διαμένει μόνιμα. Στις Αυτοδιοικητικες εκλογές του 2010 είχε θέσει υποψηφιότητα με του συνδυασμό Ενωτική Δύναμη Προοπτικής του Νικ. Φουσέκη.

Από το 2003 είναι μέλλος του Σύλλογου Γυναικών Πολιτιστικής Κληρονομιάς Καστελλίων Φωκίδος «Η ΠΡΟΟΔΟΣ» όπου και διετέλεσε αρκετές φορές πρόεδρος με πετυχημένο έργο.

Παρασκευή, 2 Μαΐου 2014

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κασελλίων - Δήμου Δελφων - Εκλογικη Περιφερεια Γραβιάς



ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: 
ΤΑΓΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. Βελέντζα Λιάνα του Γεωργίου (Ε.Π. Γραβιάς) 
2. Λίτσος Νικόλαος του Ιωάννη (Ε.Π. Γραβιάς) 
3. Χουλιάρας Δημήτριος του Αποστόλου (Ε.Π. Γραβιάς) 


---------------------------------------------------------------------------------



Ανανεωτική Δύναμη Δήμου Δελφών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ:
Αθανάσιος Παναγιωτόπουλος



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ (Ε.Π. ΓΡΑΒΙΑΣ)
ΚΟΥΤΣΟΒΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Ε.Π. ΓΡΑΒΙΑΣ)



---------------------------------------------------------------------------------



Πολίτες στο Προσκήνιο
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: 
Παναγιώτης Μέγκος




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1.Μακρής Παναγιώτης του Ζαχαρία
2.Παπαευθυμίου Ευάγγελος του Γεωργίου
3.Στοφόρου Μαρίνα του Κωνσταντίνου



---------------------------------------------------------------------------------


Λαϊκή Συσπείρωση Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: 
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. ΚΟΝΤΟΛΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΚΟΤΣΙΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
4. ΣΚΟΥΡΤΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ


---------------------------------------------------------------------------------




Απολλώνιον Φως - Καθαρή Λύση στο Δήμο Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: 
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
------

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δήμου Δελφων - Εκλογικη Περιφερεια Γραβιάς



ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: 
ΤΑΓΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. Μανανάς Αθανάσιος του Ιωάννη (Ε.Π. Γραβιάς)
2. Παππάς Αναστάσιος (Τάσος) του Ιωάννη (Ε.Π. Γραβιάς)
3. Προβιά Ζωή του Αλεξάνδρου (Ε.Π. Γραβιάς)


---------------------------------------------------------------------------------



Ανανεωτική Δύναμη Δήμου Δελφών

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ:
Αθανάσιος Παναγιωτόπουλος



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Ε.Π. ΓΡΑΒΙΑΣ)
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΥ-ΔΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (Ε.Π. ΓΡΑΒΙΑΣ)
ΧΑΜΗΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Ε.Π. ΓΡΑΒΙΑΣ)


---------------------------------------------------------------------------------



Πολίτες στο Προσκήνιο
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: 
Παναγιώτης Μέγκος




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1.Κόλλιας Γεώργιος του Δημητρίου
2.Μπάκας Δημήτριος του Παναγιώτη



---------------------------------------------------------------------------------


Λαϊκή Συσπείρωση Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: 
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. ΓΑΤΗ-ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΖΩΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ


---------------------------------------------------------------------------------




Απολλώνιον Φως - Καθαρή Λύση στο Δήμο Δελφών
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: 
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:
1. Σαξώνης Σόλων του Σεραφείμ

Πολίτες στο Προσκήνιο (Μέγκος Παναγιώτης) - Το πλήρες ψηφοδέλτιο

Το πλήρες ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού Πολίτες στο Προσκήνιο με υποψήφιο Δήμαρχο Δελφών τον Παναγιώτη Μέγκο.

Απολλώνιον Φως - Καθαρή Λύση στο Δήμο Δελφών (Μπακογιάννης Κώστας) - Το πλήρες ψηφοδέλτιο

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ